Meteoroloji Dersinden Bir Bulut Geçti.....

Kabin Hizmetleri programı birinci sınıf öğrencilerimizin Meteoroloji dersinde ekip olarak hazırlamış oldukları sunumlardan örnek bir çalışma....

Japonya’da Bir Osmanlı Gemisi: Ertuğrul Fırkateyni

Üniversitemiz Japonya'da 1890 yılında batan Ertuğrul Fırkateyni ile ilgili 2007 yılından beri yürütülen proje ve sualtı kazısına başkanlık yapan Kaptan Tufan Turanlı’yı ağırladı.Kabin Hizmetleri programı öğrencileri ve değerli hocalarımız ile seminer esnasında........

Sivil Havacılığın Kahramanları ile

Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Programı birinci sınıf öğrencilerimizin hazırlamış oldukları sunum sonrası...

Pegasus Hava Yolları'nın tercihi Kapadokya'lı stajyerler, uçakbaşı eğitiminde. 2019 yaz aylarını Pegasus Havayolları'nda staj yaparak değerlendirme şansı bulan öğrencilerimiz, aldıkları eğitimi sahada kullanarak tecrübe kazanıyorlar.

Kabin Hizmetleri Programı Birincimiz Merve Yüksel

2018 yılının Kabin Hizmetleri Programı birincisi Merve Yüksel okulunu ziyarete geldi.

İklim Krizi Ve Ekolojik Yaşam Seminerimiz

Kabin Hizmetleri Programı olarak farkındalığı artırmak amaçlı değerli hocamız Ekin Özdemirci ile bir araya geldik.

Freebird Airlines, istihdam edeceği kabin memurları için Kapadokya Üniversitesi'nde. Sınavlarını başarıyla tamamlayacak adayları, Freebird'ün base bölgesi olan Antalya'dan gökyüzüne; hayal ettikleri işe kavuşma fırsatı bekliyor.

Üniversitemiz öğrencileri, Pegasus bünyesinde yaz boyunca yapılacak uçuşlarda görev alacak. Uçuş yerlerimize görevlendirildik ve hepimiz ilk uçuşlarımızı yaptık bile.

Sen de hem akademik, hem de alana özgü niteliklerin tamamına sahip, yüksek standartları olan bir üniversiteyi tercih et. Kapadokya Üniversitesi'nin havacılık programlarında tüm bölümler alanında yetki belgesine sahip.